Size bir telefon kadar yakınız
‎0 553 125 53 52
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Meydan Kobaş tarafından 1985 yılında Kobaş Karete Kulübü olarak kurulmuştur. Karete branşında Türkiyenin en büyük kulüplerinden biri olup sayısız milli sporcu ve antrenör yetiştirmiştir. Karete branşında sağladığı başarılardan sonra 2010 yılında Yüzme branşında hizmet vermeye başlamıştır.

Bu doğrultuda, Türk gençliğini spora yönlendirerek sporu hayatlarının bir parçası haline getirmek, yetenekli olanların sportif potansiyellerini bilimsel yöntemlerle ortaya çıkartıp eğiterek uluslararası alanda başarılı sonuçlara imza atacak şampiyonları yetiştirmek, eğitimi ve sosyal yapıyı güçlendirmek KOBAŞ SPOR KULÜBÜNÜN doğal misyonunu oluşturmaktadır.

 

VİZYON

Dünyada Saygıyla Tanınmak

  • Verilen tüm hizmet alanlarında; kaynaklarını verimli ve etkin kullanarak, toplumun yaşam kalitesini ve memnuniyetini arttırıp spor hizmetleri noktasında öncü olmaktır.
  • Kabul gören yeni değerler ve uluslararası standartlar doğrultusunda ileri antrenman yöntemlerini kullanarak geniş ufuklu, yüksek spor kültürüne sahip sporcular yetiştirmek.
  • İlçemizin, ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin en köklü alt yapı, kulübü olmak.

 

MİSYON

İleri Spor Eğitimi

Bu Toprakların çocuklarına spor yaptırmak, Sportmen bireyler olmalarına katkı koymak ve İçlerinden Seçilmiş “Doğal” Yetenekli olanlarına, “İleri yüzme ve karete Eğitimi” vererek, Onları üst düzey kalite ve kapasitede “Gerçek” Profesyonel sporcular olarak Yetiştirmek.